AUDIOFEEL na ShowCase 2018 - Hev Het Fest

Sklenený pavilón Foxtrot v areáli Kasární/Kulturparku sa premení na špeciálnu posluchovú miestnosť so špičkovou hudobnou aparatúrou, na ktorej počúvať hudobné diela je jednoducho pastva pre uši audiofilov.

Každý deň od 15. hodiny je naplánovaná prednáška o rôznych typoch hudobných nosičov, ich porovnaní, príprave a masteringu. David Kollar a Arve Henriksen zase porozprávajú ako pracujú so zvukom pri nahrávaní v hudobných štúdiách. Zvukoví nadšenci sa potom až do 20. hodiny budú môcť s nami porozprávať či poradiť.

Štúdiu bude počas týchto dní zatvorené. Vidíme sa na festivale.

Log audio ochutnávka v našom štúdiu

Pripravili sme pre vás novinku v podobe aktívneho High-End all-in-one systému. 
25 rokov výskumu a revolúcie v oblasti audio technológií robia víziu prirodzeného zvuku reálnou.
Audio systémy od LOG ponúkajú bezprecedentný zážitok, ktorý umožňuje hudbe vyjadrovať sa vo svojej rôznorodosti a prirodzenosti. Len počúvať. Pripravené máme Dialog II a Monolog Slim.

3 nové farby pre Focal Listen Wireless

Olivová, fialová a modrá sú najnovšie prírastky do rodiny slúchadiel Focal. Listen Wireless Chic je farebné prevedenie slúchadiel Listen Wireless pričom využíva ich rovnaké technické vlastnosti. Tieto tri farby sú jemné a napriek tomu výrazné - ideálne pre každého, kto hľadá originálny vkus s nádychom triedy. Slúchadlá Focal sú teraz známe nielen pre svoj zvuk, ale aj pre svoj dizajn. Povrch kombinuje eleganciu a sofistikovanosť. Posilňuje originálny a vysokokvalitný vzhľad produktu. Vysoký výkon a jedinečnosť.

NOVÝ MODEL SN/SL 370AMT OD FISCHER & FISCHER

Na high end výstave v Mníchove 2018 predstavila spoločnosť, ktorá vyrába reproduktorové sústavy z bridlice Fishcer & Fischer nový model SN/SL 370AMT. Je to nástupca doterajšieho modelu z označením SN/SL 370. Nový model zaznamenal zmenu konceptu v type, počte aj umiestnení meničov. Čoskoro ho budete môcť vidieť a hlavne počuť v našom štúdiu.

SN-SL_370-AMT_GXL_1_44.jpg