Silná trojka od Focal

Tak ako stále aj tento týždeň sme pre vás pripravili nejaké novinky pre potešenie vašich zmyslov. Tentoraz je to trojica slúchadiel od Focal. A to Elear, Elegia a Clear. Neváhajte a príďte vyskúšať, kým ich tu máme pokope. Zásoby sa pomaly míňajú.

Najnovší integrovaný silák Hegel H590

A MASTER at musicality. The COMMANDER of any set of loudspeakers. Aj takto by sa dalo jednou vetou zhrnúť charakter tejto novinky v rade integrovaných zosilňovačov zančky Hegel. Model H590 je ultimatívny high-end integrovaný zosilňovač, ktorý používa najnovšie technológie SoundEngine2, Apple AirPlay®, DSD, DA prevodník, MQA…

V našom štúdiu pripravený spolu s ostatnými bratmi H90, Röst a H190.

High-End v Košiciach

V našom štúdiu sme pre vás pripravili jedinečnú možnosť vypočuť si komponenty, ktoré v týchto končinách ešte možné si vypočuť nebolo. A možno už ani nebude.

Ide o časovo limitovanú akciu do konca mesiaca.

Tešíme sa na vás.

Vecičky, ktoré potešia každého vinylového nadšenca

Prinášame vám funkčnosť a estetiku v jednom. V našom portfóliu si odteraz môžete nájsť doplnky pre vinylové platne, ktoré sú praktické, funkčné, pohodlne sa používajú a zároveň polahodiu vášmu oku.

Vďaka týmto držiakom si môžete konečne položiť práve prehrávanú LP dosku tak aby umocnila pocit z hudby a skrášlila váš interiér. Alebo si zorganizujte svoju zbierku pomocou organizérov podľa žánru alebo abecedne podľa interpreta či albumu. Tak isto máte teraz možnosť si kreatívne vytvoriť vkusne, esteticky a prakticky nástenné obrazy, ktoré môžete dynamicky meniť podľa nálady. Keď ich dáte niekoľko vedľa seba, vznikne vám celá vinylová stena a súčasne úložný priestor pre vašu rozrastajúcu sa zbierku LP-éčok.

Audio Streamer pre každú aparatúru

Audio streamer IEAST STREAM PRO M30 s ktorým získa vaša stará dobrá zostava DA prevodník alebo vám umožní sa pripojiť k stremovacím službám (Spotify, Tidal, Quobuz...), HDD, NASu a pod.

Máte napr. 20 ročnú zostavu a chceli by ste skúsiť niektorú streamingovú službu ako napr. Spotify, Tidal, Quobuz a iné? Tak aby ste nemuseli meniť žiaden z vašich súčasných komponentov? Žiaden problém. iEAST vám to umožní. Pripojíte streamer na internet cez LAN alebo Wifi a pomocou analógového výstupu cez RCA(Cinch) ho jednoducho pripojíte do vašej aparatúry a môžete si užívať.

Máte high-endovú zostavu ale tá nedisponuje streamingovým modulom? Tak isto žiaden problém. Pripojte streamer iEAST na sieť a pomocou SPDIF optiky ho pripojte do vášho DA prevodníka. Získate takmer neobmedzený prístup k hudbe pri zachovaní kvality aká vám poskytuje vaša špičková aparatúra.

Máte na HDD disku, NAS servery alebo flash karte svoju obľúbenú hudbu? Aj to sa dá. Jednoducho pripojíte zdroj hudby cez USB na streamer a môžete počúvať. 

Ovládanie je cez výbornú stabilnú aplikáciu iEAST Play pre iOS a Android. iTunes pre Mac a Windows PC. Samozrejme DLNA, Airplay, Spotify, Qplay, Multiroom...