Audio Streamer pre každú aparatúru

Audio streamer IEAST STREAM PRO M30 s ktorým získa vaša stará dobrá zostava DA prevodník alebo vám umožní sa pripojiť k stremovacím službám (Spotify, Tidal, Quobuz...), HDD, NASu a pod.

Máte napr. 20 ročnú zostavu a chceli by ste skúsiť niektorú streamingovú službu ako napr. Spotify, Tidal, Quobuz a iné? Tak aby ste nemuseli meniť žiaden z vašich súčasných komponentov? Žiaden problém. iEAST vám to umožní. Pripojíte streamer na internet cez LAN alebo Wifi a pomocou analógového výstupu cez RCA(Cinch) ho jednoducho pripojíte do vašej aparatúry a môžete si užívať.

Máte high-endovú zostavu ale tá nedisponuje streamingovým modulom? Tak isto žiaden problém. Pripojte streamer iEAST na sieť a pomocou SPDIF optiky ho pripojte do vášho DA prevodníka. Získate takmer neobmedzený prístup k hudbe pri zachovaní kvality aká vám poskytuje vaša špičková aparatúra.

Máte na HDD disku, NAS servery alebo flash karte svoju obľúbenú hudbu? Aj to sa dá. Jednoducho pripojíte zdroj hudby cez USB na streamer a môžete počúvať. 

Ovládanie je cez výbornú stabilnú aplikáciu iEAST Play pre iOS a Android. iTunes pre Mac a Windows PC. Samozrejme DLNA, Airplay, Spotify, Qplay, Multiroom...

Špičkové prenosky Goldring u nás v predaji

Dlho sme vyberali kým sme našli to najlepšie. Vynikajúce prenosky od tých najlacnejších po tie najdrahšie.

Špecializovaný kolektív firmy Goldring tvoria inžinieri, návrhári a remeselníci s desiatkami rokov skúseností v oblasti návrhu a výroby produktov s použitím najmodernejších materiálov a technológií. Každý nový výrobok zabezpečuje rozšírenie hraníc kvality vyhotovenia a dizajnu výrobku. Patrí k stabilným lídrom svetovej výroby vysokokvalitných gramofónových prenosiek s neustálym vývojom a rozširovaním zákazníckych služieb.

AUDIOFEEL na ShowCase 2018 - Hev Het Fest

Sklenený pavilón Foxtrot v areáli Kasární/Kulturparku sa premení na špeciálnu posluchovú miestnosť so špičkovou hudobnou aparatúrou, na ktorej počúvať hudobné diela je jednoducho pastva pre uši audiofilov.

Každý deň od 15. hodiny je naplánovaná prednáška o rôznych typoch hudobných nosičov, ich porovnaní, príprave a masteringu. David Kollar a Arve Henriksen zase porozprávajú ako pracujú so zvukom pri nahrávaní v hudobných štúdiách. Zvukoví nadšenci sa potom až do 20. hodiny budú môcť s nami porozprávať či poradiť.

Štúdiu bude počas týchto dní zatvorené. Vidíme sa na festivale.

Log audio ochutnávka v našom štúdiu

Pripravili sme pre vás novinku v podobe aktívneho High-End all-in-one systému. 
25 rokov výskumu a revolúcie v oblasti audio technológií robia víziu prirodzeného zvuku reálnou.
Audio systémy od LOG ponúkajú bezprecedentný zážitok, ktorý umožňuje hudbe vyjadrovať sa vo svojej rôznorodosti a prirodzenosti. Len počúvať. Pripravené máme Dialog II a Monolog Slim.

3 nové farby pre Focal Listen Wireless

Olivová, fialová a modrá sú najnovšie prírastky do rodiny slúchadiel Focal. Listen Wireless Chic je farebné prevedenie slúchadiel Listen Wireless pričom využíva ich rovnaké technické vlastnosti. Tieto tri farby sú jemné a napriek tomu výrazné - ideálne pre každého, kto hľadá originálny vkus s nádychom triedy. Slúchadlá Focal sú teraz známe nielen pre svoj zvuk, ale aj pre svoj dizajn. Povrch kombinuje eleganciu a sofistikovanosť. Posilňuje originálny a vysokokvalitný vzhľad produktu. Vysoký výkon a jedinečnosť.