Audio Streamer pre každú aparatúru

Audio streamer IEAST STREAM PRO M30 s ktorým získa vaša stará dobrá zostava DA prevodník alebo vám umožní sa pripojiť k stremovacím službám (Spotify, Tidal, Quobuz...), HDD, NASu a pod.

Máte napr. 20 ročnú zostavu a chceli by ste skúsiť niektorú streamingovú službu ako napr. Spotify, Tidal, Quobuz a iné? Tak aby ste nemuseli meniť žiaden z vašich súčasných komponentov? Žiaden problém. iEAST vám to umožní. Pripojíte streamer na internet cez LAN alebo Wifi a pomocou analógového výstupu cez RCA(Cinch) ho jednoducho pripojíte do vašej aparatúry a môžete si užívať.

Máte high-endovú zostavu ale tá nedisponuje streamingovým modulom? Tak isto žiaden problém. Pripojte streamer iEAST na sieť a pomocou SPDIF optiky ho pripojte do vášho DA prevodníka. Získate takmer neobmedzený prístup k hudbe pri zachovaní kvality aká vám poskytuje vaša špičková aparatúra.

Máte na HDD disku, NAS servery alebo flash karte svoju obľúbenú hudbu? Aj to sa dá. Jednoducho pripojíte zdroj hudby cez USB na streamer a môžete počúvať. 

Ovládanie je cez výbornú stabilnú aplikáciu iEAST Play pre iOS a Android. iTunes pre Mac a Windows PC. Samozrejme DLNA, Airplay, Spotify, Qplay, Multiroom...