odporúčame

 

ANTHEM STR

Príjemný, čistý a dynamický zvuk tohto integrovaného zosilňovača posúva ARC (Anthem Room Correction®) ešte o kategóriu vyššie. Najlepší integrovaný zosilňovač minimálne vo svojej triede. Taký pevný a čistý bas sa len tak nepočuje.


MONITOR AUDIO GOLD 100

Nová 5. generácia série Gold priniesla reproduktor, ktorý je skvele vyzerajúci, výnimočne vyvážený a zároveň neúnavne zábavný kúsok. Prekvapil nás kompaktnými rozmermi, dynamikou a skvelou cenou.


FOCAL CLEAR

Referenčné slúchadlá a to nie len vo svojej cenovej triede. Všetky superlatívy, ktoré o nich kolujú sú pravdivé. Ide o výnimočný pomer kvality a ceny v exkluzívnom vyhotovení.


ERZETICH BACILLUS TILIA

Najlepší sluchádlový zosilňovačov pre audiofilov v tejto triede. Neprekonatelný stroj, ktorý rozhýbe aj tie najhladnejšie slúchadlá. Teplý, presný a muzikálny.


FOCAL ARIA 906

Regálové reproduktory s ľanovou membránou a hliníkovo-horčíkovým výškačom sú podmanivé, neutrálne a muzikálne. Vo svojej triede neprekonateľné regálovky.


PARADIGM PW AMP

Sieťový zosilňovač, ktorý prekvapí malými rozmermi a veľkým dospelým zvukom za neuveriteľnú cenu. Silou tohto zosilňovača je Anthem Room Correction (ARC™). Ide o technológiu, ktorá optimálne vyladí a prispôsobí zvuk pre akýkoľvek priestor.


KEF LS50 WIRELESS

Pripravené k vypočutiu. Univerzálne aktívne all-in-one Hifi regálovky. Môžete si nastaviť zvuk pomocou DSP podľa vlastného ucha a miestnosti.


ČISTENIE VINYLOV

Príďte si vyprať svoje obľúbené LP na najlepšej práčke na trhu. Kto raz vyskúša, podľahne. Budete prekvapený koľko je na vašej platni detailov.


HEGEL ROST

Vynikajúci integrovaný zosilňovač ocenený cenou EISA pripravený v našom štúdiu k vypočutiu.


OPPO UDP-203

Bezkonkurenčný univerzálny 4K prehrávač u nás dostupný na otestovanie obrazu a zvuku. Posledné kusy skladom.