RESIDENTIAL & Hi Fi

Akustické prvky vyvinuté tak aby spĺňali najnáročnejšie estetické nároky pri inštaláciách v rezidenčných a Hifi priestoroch.

 

Aktuálnu ponuku akustických panelov a príslušenstva si môžete pozrieť na oficiálnej stránke výrobcu Artnovion.


absorbéry

artnovion-product-208-azores-printable-range_clone-3db4e534c4.png

Absorbčné prvky pomáhajú tlmiť nežiaduce frekvenčné pásmo premenou vibrácii materiálu na malé množstvo tepla. Konkrétne frekvencie, ktoré je žiaduce utlmiť, je možné špecifikovať vhodným výberom materálu, jeho hustoty, pevnosti, hrúbky a celkovej plochy.


difúzory

artnovion-product-84-alps-w-diffuser-df6fa59f3d.png

Difúzory sa používajú tam, kde hladké a rovné plochy spôsobujú nežiaduce odrazy zvuku. Zabezpečujú nerovnomerný rozptyl do všetkých smerov a rozbitie určitého frekvenčného pásma v závislosti na tvare a hustote použitého materiálu difúzneho panela.


BASOVÉ PASCE

artnovion-product-320-eiger-sub-trap-range-9110715a68.png

Basové pasce sú tiež absorbčnými prvkami, no sú určené primárne pre tlmenie rezonancie spodných frekvencií. Typicky sú najúčinnejšie v rohoch miestnosti v závislosti na jej rozmeroch. V súčasnosti existujú aj modely voľne stojacích prvkoch.


MOBILNÁ AKUSTIKA

artnovion--b358efb9f486e679cbe9.png

Tieto akustické prvky a sady majú za úlohy zlepšiť akustické vlastnosti individuálneho priestoru. Ich výhodou je mobilita a flexibilita.


MONTÁŽNY MATERIÁL

artnovion--932613672a8f4618aef8 (2)_44o.png

Rôzne mechanické a chemické fixné systémy pre inštalácie prvkov na steny, stropy a iné plochy.