Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

LAB12 melto2 získal ocenenie Platinová nota na hifi-voice.com

Vynikajúci zvuk a technická kvalita: LAB12 Melto2 získava Platinovú notu na HiFi-Voice.com.

S veľkým potešením vám oznamujeme, že náš produkt LAB12 melto2, gramo predzosilňovač, získal najvyššie ocenenie Platinová nota na renomovanom online magazíne HiFi-Voice.com. Toto prestížne uznanie je dôkazom kvality a vynikajúcich výkonov, ktoré náš produkt prináša.

Prečo LAB12 melto2 vyniká?

LAB12 melto2 je gramo predzosilňovač navrhnutý s dôrazom na detail a zvukovú kvalitu. Tento model je vybavený špičkovými komponentmi, vrátane elektróniek E88CC a 6N2P-EV, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu zvuku. Vo vnútri je precízne vyhotovený s dvoma napájacími transformátormi (toroidným a na EI jadre) a step-up transformátormi Lundahl LL9226, čo umožňuje signálu z MC prenosiek prechádzať pred spracovaním cez elektrónky. Recenzia na HiFi-Voice.com vyzdvihuje jeho čistý a dynamický zvuk, schopnosť presne reprodukovať hudbu a široké možnosti nastavenia, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších audiofilov.

Vynikajúca konštrukcia a dizajn

Na prvý pohľad jednoduchý dizajn LAB12 melto2 klame svojou sofistikovanosťou. Čelný panel je vybavený čitateľným OLED displejom a otočnými ovládačmi pre jednoduché nastavenie. Zadný panel je prehľadný s tromi vstupmi pre gramofóny a výstupmi RCA a XLR. Vnútorné usporiadanie komponentov je starostlivo navrhnuté, čo zaručuje minimálne rušenie a maximálnu zvukovú čistotu.

LAB12 Melto2 platinova nota na hifi voice.com konstrukcia a dizajn

Výkonnosť v recenzii

Recenzia na HiFi-Voice.com zdôrazňuje vynikajúcu kvalitu zvuku LAB12 melto2 pri rôznych hudobných žánroch. Daniel Březina v recenzii uvádza:

Ačkoliv phono předzesilovač melto2 řeckých Lab12 nepůsobí na první pohled kdovíjak, ale možná je to záměr a všechna pozornost byla věnována tomu, aby přístroj řádně fungoval. A že se to podařilo! Praktická šíře konektivity i různých nastavení uspokojí i náročného majitele skutečně skvělých gramofonů a přenosek (kterých tak můžete zapojit najednou víc a hrát si), ale úplně každý ocení reprodukci vinylových desek s úžasně tichým pozadím (dvakrát tolik, když jde o lampový stroj) a pečlivě kontrolovaným, přirozeně vyznívajícím zvukem, který je skutečně velká radost poslouchat. Přestože samozřejmě cena za melto2 není nijak nízká, potkali jsme už i mnohem dražší řešení, která nebyla v ničem lepší. Lab12 melto2 je analogová extra třída!

Záver

LAB12 Melto2 si svojím výkonom a kvalitou zaslúžil ocenenie Platinová nota na HiFi-Voice.com. Sme hrdí, že môžeme ponúknuť produkt, ktorý získava takéto uznanie a prináša vynikajúci zvukový zážitok našim zákazníkom. Ak ste ešte nemali možnosť vyskúšať Melto2, teraz je ten pravý čas. Prečítajte si celú recenziu a zažite zvukové vlastnosti, ktoré nadchli aj recenzenta. Tento úspech je dôkazom našej snahy prinášať vám tie najlepšie audio zážitky. Ďakujeme za vašu podporu.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah