Sieťová filtrácia

Preskúmajte, ako sieťová filtrácia optimalizuje Hi-Fi systémy a znižuje rušenie pre čistejší zvuk. Objavte kľúčové aspekty a výhody.

Early Birds – Świt

Early Birds: „Świt“ – Neuveriteľná synergia medzi obsahom a zvukom. Album z roku 2017 kombinuje jemný jazz a alternatívny pop pod vedením Martyny Kubiak.

Focal Sopra N1 – Svetlý dub

Objavte nové luxusné farebné prevedenie Focal Sopra N1 – Svetlý dub. Perfektná kombinácia technického majstrovstva a estetiky.

Black Friday

Využite Black Friday v Audiofeel a objavte výnimočné ponuky na nové a štúdiové audio produkty. Ponuka platí do vypredania zásob.

Focal Chora

Focal Chora – nová rada reproduktorov od renomovanej značky Focal, ktorá prináša inovatívne technológie ako membrány Slatefiber. Skúste ich čoskoro v našom štúdiu!

Ceny EISA za rok 2019-20

Objavte výhercov cien EISA za rok 2019-20. Medzinárodná organizácia EISA vybrala najlepšie produkty v oblasti audio a video techniky. Dozviete sa, ktoré top produkty nájdete aj v našom štúdiu AUDIOFEEL.

Audiofeel na Hevhetia Showcase

Pridajte sa k nám na Hevhetia Showcase a zistite, ako akustika ovplyvňuje váš zvukový zážitok a ako ju môžete optimalizovať pre dokonalý posluch.

Jún v znamení Anthem STR

V júni vás pozývame objavit vynikajúce kvality integrovaného zosilňovača Anthem STR. Zažite technológiu a zvuk, ktorý prepisuje pravidlá.

Focal predstavuje dokonalú dvojicu

Objavte dokonalú dvojicu od Focal – ultra high-end slúchadlá Stellia a všestranný slúchadlový zosilňovač Arche. Vychutnajte si vrcholný zvukový zážitok s AUDIOFEEL.

Nová generácia série Gold od Monitor Audio

Preskúmajte novú generáciu série Gold od Monitor Audio a zažite zvukovú revolúciu v akustike. Vypočujte si v našom štúdiu ich neprekročiteľný zvukový výkon.

Monitor Audio v Audiofeel

Objavte tradičnú britskú značku Monitor Audio v našom štúdiu Audiofeel. Vypočujte si vysokokvalitný zvuk, ktorý oslovuje milovníkov audio techniky už viac ako 40 rokov.

Silná trojka slúchadiel od Focal

Vypočujte si a porovnajte trojicu výnimočných slúchadiel od Focal: Elear, Elegia a Clear v našom štúdiu. Neodoláte ich dokonalému zvuku.

Najnovší integrovaný silák HEGEL H590

Objavte silu a precíznosť najnovšieho integrovaného zosilňovača HEGEL H590. Vypočujte si ho v našom štúdiu a zažite ultimatívny zvukový zážitok.

MBL a Linn v Košiciach

Objavte zvukovú excelenciu značiek MBL a Linn priamo v Košiciach. Výnimočná príležitosť zažiť audio elitu v obmedzenom čase

Audio streamer pre každú aparatúru

Modernizujte svoju audio aparatúru s iEAST STREAM PRO M30. Pripojte sa k streamingovým službám, HDD a NAS bez výmeny komponentov. Zistite viac v našom článku!