Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

LAB12 melto2 získal skvelé hodnotenie na watt-audio.sk

Recenzia LAB12 Melto2: Špičkový zvuk a flexibilné nastavenia. Viac na watt-audio.sk

S radosťou oznamujeme, že náš produkt, gramofónový predzosilňovač LAB12 Melto2, získal vynikajúcu recenziu na odbornom audio portáli watt-audio.sk. Recenzia od Ing. Arch. Viktora Kubala vyzdvihuje jeho výnimočnú kvalitu zvuku, precízne spracovanie a široké možnosti nastavenia.

Hlavné body z recenzie na watt-audio.sk

Dizajn a Konštrukcia:

Melto2 zaujme elegantným dizajnom s frézovaným alumíniovým panelom, dostupným v čiernom alebo striebornom prevedení. Displej a ovládacie prvky sú intuitívne a praktické.

Široké možnosti nastavenia:

Recenzenti ocenili množstvo nastavení, ako je výber MM alebo MC prenosky, nastavenie výstupného zisku, kapacity pre MC, nastaviteľnej impedancie a ekvalizačných kriviek (RIAA, DECCA a Columbia). Táto flexibilita umožňuje prispôsobiť zvuk podľa individuálnych preferencií.

Zvukový Prejav:

Melto2 sa vyznačuje neutrálnym a čistým zvukom s vynikajúcou detailnosťou a presným podaním basov. Zvukový prejav je prirodzený, bez zbytočných ozdôb a umelých príkras, s vynikajúcou odozvou a kreslením detailov.

Záver recenzie

„Zvuková kvalita LAB12 Melto2 ma uspokojila po všetkých stránkach výnimočným spôsobom. Poskytuje neutrálny a brilantne čistý prejav s vynikajúcou detailnosťou a presným podaním basového pásma. So svojím, na elektrónkové zariadenie extrémne tmavým zvukovým pozadím dá vyniknúť aj tým najjemnejším nuansám zvukového záznamu jasne a zreteľne. Nie je to však len vynikajúci gramofónový predzosilňovač z pohľadu užívateľa, ale aj skvelý pracovný nástroj. So svojou nadštandardnou výbavou vstupmi a možnosťou individuálnej ekvalizácie jeho zvukového výstupu mi umožnil vytiahnuť, dovolím si tvrdiť, takmer absolútne maximum z každej LP. Takže pre toho, kto to myslí aspoň trochu seriózne s čítaním zvukových informácií z platní, by mal byť LAB12 Melto2 jednou z výrazných alternatív pri výbere.

Pre detailnú recenziu a kompletné hodnotenie si určite prečítajte celý článok na watt-audio.sk.

Sme hrdí na toto ocenenie a veríme, že LAB12 Melto2 vám prinesie vynikajúci audio zážitok. Ak ste ešte nemali možnosť vyskúšať Melto2, teraz je ten pravý čas. Tento úspech je dôkazom našej snahy prinášať vám tie najlepšie audio zážitky. Ďakujeme za vašu podporu.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah