Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Vecičky, ktoré potešia každého vinylového nadšenca

Objavte štýlové doplnky pre vinylové nadšencov od audiovisions. Funkčnosť stretáva estetiku - zorganizujte, vystavte a oživte svoju zbierku LP dosiek.

Vinylové platne sú nielen hudobné skvosty, ale aj skutočné umenie. A čo by bolo lepšie, ako vystaviť toto umenie tak, ako si zaslúži? S produkty od Audiovisions teraz môžete svoju vášeň pre vinyle skombinovať s funkčnosťou a estetikou.

Praktický estetický touch pre vinylových nadšencov

Audivisions stojan delta stojan na lp 1

Prinášame vám funkčnosť a estetiku v jednom. V našom portfóliu si odteraz môžete nájsť doplnky pre vinylové platne, ktoré sú praktické, funkčné, pohodlne sa používajú a zároveň polahodiu vášmu oku.

Doplnky, ktoré zmenia pocit z hudby

Audivisions box matrix stojan na lp 1

Vďaka týmto držiakom si môžete konečne položiť práve prehrávanú LP dosku tak aby umocnila pocit z hudby a skrášlila váš interiér. Nič neporovnateľné s tým, keď sa váš obľúbený album stane súčasťou vášho domova.

Zorganizujte svoju vinylovú zbierku

Audivisions navigator vertikalny stojan na lp 1

Zabudnite na hľadanie konkrétneho albumu. S našimi organizérmi si zorganizujete svoju zbierku podľa žánru alebo abecedne podľa interpreta či albumu. Zbierka LP dosiek sa tak stane skutočnou ozdobou vášho priestoru.

Vytvorte si vlastný vinylový obraz

Audivisions nastenny drziak alea stojan na lp 2

Máte teraz možnosť si kreatívne vytvoriť vkusne, esteticky a prakticky nástenné obrazy, ktoré môžete dynamicky meniť podľa nálady. Keď ich dáte niekoľko vedľa seba, vznikne vám celá vinylová stena a súčasne úložný priestor pre vašu rozrastajúcu sa zbierku LP-éčok.

Urobte zo svojej vášne pre vinylové platne niečo výnimočné. S produktmi od Audiovisions môžete teraz svoju zbierku predvádzať v plnej kráse a zároveň ju chrániť a organizovať. Pridajte ku svojim platniam tento estetický dotyk a urobte zo svojho domova skutočný hudobný raj.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky. Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah