Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Early Birds – Świt

Early Birds: "Świt" - Neuveriteľná synergia medzi obsahom a zvukom. Album z roku 2017 kombinuje jemný jazz a alternatívny pop pod vedením Martyny Kubiak.

Interpret:

Early Birds je skupina priateľov, ktorá začala svoju hudobnú cestu v roku 2016 s hlbokým hudobným vzdelaním z katovickej hudobnej akadémie. Kapela, vedená Martynou Kubiak ako speváčkou a skladateľkou, kombinuje jazz, poéziu a alternatívny pop s jedinečným zvukom vďaka ich netradičnej inštrumentácii vrátane vibrafónu. Ich debutový album „Świt“ z roku 2017 získal pozornosť kritikov a verejnosti.

O albume:

Album Świt, ktorý nahrala poľská skupina Early Birds, pozostáva z impozantnej a žánrovo rozmanitej hudby jej líderky a speváčky Martyny Kwolek. Okrem jej výrazného vokálu je táto hudba charakteristická jemnými a rôznymi farbami vibrafónu, marimby a perkusie.

Zoznam skladieb:

 1. Let me fall
 2. Powrót motyli
 3. My favorite things
 4. Save it
 5. Way out
 6. Just pray
 7. Nie można zabić miłości
 8. Nowy rok
 9. Maj
 10. Still I rise

Naše obľúbené skladby:

2. Powrót motyli, 5. Way out, 7. Nie można zabić miłości a 8. Nowy rok a vlastne celý album

Prečo tento tip?

Na tomto diele je neuveriteľná synergia medzi obsahom a zvukom. Podľa nás by jedno bez druhého nefungovalo. Už prvé tóny vás naladia na správnu vlnu a zvuk len dokonale podčiarkne jemnosť a intimitu a takú zvláštnu ľahkovážnosť v hlase najmä keď speváčka Martyna prechádza do svojho rodného jazyka. Čím kvalitnejšia zostava, tým sa ešte hlbšie ponoríte do tejto pohodovej atmosféry. Bez pochyby, jedno z najlepšie znejúcich diel od labelu Hevhetia.

Technické informácie o albume:

 • Interpret: Early birds
 • Žáner: Jazz
 • Rok vydania: 2017
 • Label: Hevhetia
 • Katalógové číslo: HV-0154-2-331
 • EAN: 8 588005 258142

Ďakujeme, že ste si našli čas a prečítali si našu odporúčanú hudobnú novinku. Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky a odporúčania z oblasti high-end audio techniky. Tešíme sa na ďalšie spoločné objavy.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah