Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Predstavujeme Hegel H600 a Viking: Maestrovstvo a vernosť v digitálnej dobe

Nahliadnite do sveta precízneho zvuku s Hegel H600 a Viking – ocenené EISA pre "HIGH-END STREAMING AMPLIFIER 2023-2024" a "HIGH-END CD PLAYER 2023-2024". Váš portál do éry audio dokonalosti.

Vo svete plnom možností ako pre streamovanie hudby, tak aj pre jej digitálne uchovávanie, vám s hrdosťou predstavujeme dve významné inovácie od nórskej značky Hegel – zosilňovač Hegel H600 a CD prehrávač Hegel Viking. Tieto prístroje boli ocenené organizáciou EISA za ich vynikajúce výkony v kategóriách „HIGH-END STREAMING AMPLIFIER 2023-2024“ a „HIGH-END CD PLAYER 2023-2024“.

Maestrovstvo zosilňovača: Hegel H600

Vitajte v ére akustickej excelencie s Hegel H600, vlajkovou loďou medzi integrovanými zosilňovačmi, ktorá prináša majestátny zvuk, aký by bol hoden najluxusnejších salónov, priamo do vášho obývacieho priestoru.

Vstúpte do sveta, kde je každý zvukový detail a nuansa presne tak, ako to zamýšľal umelec. Hegel H600, ocenený prestížnou medzinárodnou cenou EISA, je nielen zosilňovačom – je to centrum pre všetky vaše pripojené zdroje a základ pre vaše digitálne melódie.

Hegel H600 integrovany zosilnovac 8

Srdce zvuku

S 303 wattami pri 8 ohmoch a fenomenálnym tlmiacim faktorom 4000, H600 hravo ovláda akékoľvek reproduktory s presvedčivou ľahkosťou a suverenitou. Dual mono dizajn sa blíži k výkonu dvoch samostatných mono zosilňovačov, čo zaručuje neporovnateľnú kvalitu zvuku.

Prepracovaný preamp a D/A prevodník

Inžinieri Hegel prinášajú revolučný predzosilňovač s precíznym volume attenuátorom z referenčného zosilňovača P30A. D/A prevodník poskytuje čistú zvukovú vernosť bez akéhokoľvek resamplingu alebo upsamplingu. A výsledok? Úchvatné rozlíšenie a hladkosť zvuku.

Spojenie dizajnu funkčnosti

Hliníkové šasi H600 nie je len o vizuálnom pôsobení. Jeho konštrukcia s pevným spodkom a ventilovaným krytom v dvoch vrstvách zabezpečuje vyššiu tuhosť a lepší prietok vzduchu. Veľké hliníkové nohy s dizajnom proti poškriabaniu zaisťujú vynikajúcu stabilitu a redukciu vibrácií.

Intuitívne ovládanie

Veľké ovládacie gombíky sú vybavené dotykovým ovládaním, vďaka čomu je tento zosilňovač bez námahy a intuitívny na ovládanie.

Bezkonkurenčná pripojiteľnosť

H600 podporuje UPnP streamovanie, Spotify Connect, Airplay, Tidal Connect, Chromecast built-in™ a je Roon Ready (čaká na schválenie). Všetko je založené na vysoko pokročilom streamovacom engine, ktorý zabezpečí, že zosilňovač bude vždy aktuálny s najnovšími možnosťami streamovania.

Technické špecifikácie, ktoré vás ohúria

H600 poskytuje široké spektrum analógových a digitálnych pripojení, vrátane True Balanced XLR vstupov, USB 32/384 vstupu a mnoho ďalších.

Záver

H600 je viac než len zosilňovač. Je to srdce vášho audio systému, pripravené posunúť váš hudobný zážitok na úplne novú úroveň. Objavte zvuk, ktorý je taký bohatý a dynamický, že sa priam dotýka duše.


Hegel Viking: Posolstvo Vernosti v Digitálnej Dobe

Vo svete, kde máme nepreberné množstvo možností na stiahnutie hudby, formátov zvuku, metód kompresie a streamovacích služieb, môže byť výber hudby často stresujúci. Túžite po jednoduchosti a radosti? CD prehrávač Viking prináša oboje.

Započúvanie sa do hudby by malo byť jednoduché a príjemné. Prehrávanie CD na prehrávači Viking je čistou radosťou. Viking je pravý natívny CD prehrávač s rozlíšením 16/44.1, vyvinutý od základov pre optimálny výkon na štandardných (Redbook) CD. Jeho cieľom je poskytnúť čo najvernejšiu reprodukciu zvuku optimalizovaním komponentov, aby sa dosiahol vysokokvalitný výstup verný pôvodnej nahrávke.

Názov nášho CD prehrávača, Viking, bol inšpirovaný našimi starovekými nórskymi predkami, ktorí sa snažili zdokonaliť existujúcu technológiu. Podobne ako Vikingovia, ktorí perfektovali návrh svojich lodí na objavovanie nových kontinentov, sme i my zdokonalili technológiu CD. Hoci je technológia CD stará, veríme, že vo svojej dokonalej forme stále predstavuje najlepšie digitálne médium.

Na prvý pohľad sa Viking môže zdať jednoduchý, no v jednoduchosti spočíva jeho výnimočnosť. Viking je zameraný výlučne na prehrávanie Redbook CD, čo mu umožňuje dosiahnuť neporovnateľnú úroveň vernosti. Pretože robí iba jednu vec, nerobí kompromisy.

Hegel viking cd prehravac 7

Neúprosná kvalita zvuku

Viking využíva špeciálny laser a mechaniku CD pre optimálne čítanie dát, ako aj najmodernejší DAC, ktorý poskytuje vysokokvalitnú digitálno-analógovú konverziu s minimálnym skreslením. Takto sa dokážete preniesť do sveta plného nuáns a jemnosti hudby. Viking nemení a neupravuje signál žiadnym spôsobom, pretože veríme, že zachovaním signálu tak, ako je na disku, je už výborný DAC optimalizovaný pre výkon na absolútne najvyššej úrovni.

Precíznosť našich Master clock

Mechanika a DAC sú riadené nášim jedinečným systémom Master clock, ktorý zaisťuje dokonalé načasovanie medzi nimi. Použitím kremenného kryštálu s veľmi nízkym fázovým šumom a našou patentovanou technológiou SoundEngine, vlastná diskrétna hodinová sústava od Hegelu vo Vikingu redukuje jitter na absolútne minimum.

Dizajn plný detailov

Viking je tiež vybavený OLED displejom, ktorý bol špeciálne vybraný pre jeho nízku úroveň šumu, výsledkom čoho je čistejší a detailnejší zvuk. Analógový stupeň Vikingu bol vyvinutý špeciálne pre tento model. Zahrňuje našu analógovú nízkopriepustnú filtráciu a technológiu Line Driver, zaisťujúcu plne vyvážené a bezšumové spracovanie signálu až do zosilňovača.

Neotrasiteľný dizajn

Medzi najvýraznejšie rysy CD prehrávača Viking patrí jeho konštrukcia. Elegancia Vikingu ladí s modelmi P30A a H30A pre moderný a súrodý vzhľad. No rozhodnutia o dizajne nie sú len estetické. Spoľahlivá štrbinová mechanika a dobre navrhnutá, pevná konštrukcia znamenajú, že tento prehrávač vydrží roky a roky.

CD prehrávač Viking má jednu dvojicu vyvážených výstupov XLR, jednu dvojicu nevyvážených výstupov RCA a jeden digitálny výstup BNC true 75 Ohm, čo umožňuje jednoduchú obsluhu a integráciu do akéhokoľvek audio systému. Prehrávač tiež disponuje funkciou automatického pohotovostného režimu pre väčšie pohodlie a dodáva sa so solídnym hliníkovým diaľkovým ovládačom RC8 od Hegelu, ktorým možno ovládať aj všetky ostatné produkty Hegel. Hegel Viking je špičkový CD prehrávač určený na poskytnutie čo najvernejšej reprodukcie zvuku. S jeho mechanickým dizajnom, pokročilou digitálnou technológiou, nášho jedinečného systému Master hodín a vynikajúcim analógovým stupňom je Viking nevyhnutnosťou pre každého audiofila, ktorý chce zažiť hudbu v jej najčistejšej podobe.

Viking je stroj určený pre maximálny výkon. Jeho dizajn má jeden cieľ: Zachytiť každý aspekt hudby, ktorú počúvate. Hegel Viking je najlepší CD prehrávač, aký sme kedy vyrobili.

Synergia Hudobného Umenia: Spojenie H600 a Viking

Spojením zosilňovača Hegel H600 a CD prehrávača Viking vytvárame nezameniteľný tandem pre najkvalitnejší audio zážitok. Zatiaľ čo H600 otvára dvere k bezproblémovému streamovaniu, Viking sa stará o čistotu a neporušenosť CD formátu. Táto kombinácia poskytuje poslucháčovi flexibilitu výberu zdroja hudby a zároveň nekompromisnú kvalitu zvuku.

Každý z týchto prístrojov má svoje špecifické vlastnosti – H600 ako maestro zosilňovač, Viking ako posol vernosti – ktoré spolu tvoria harmóniu, jež je viac než len súčtom ich častí. Základom je prenikavý a autentický zvuk, ktorý sa stáva stredobodom hudobného prežívania. H600 a Viking spolu otvárajú nové obzory pre audiofilov, ktorí túžia po čistote zvuku a dokonalosti v každom tóne.

Hegel H600 a Viking sú vrcholom inžinierskeho umenia, zdokonalením existujúcich technológií a vzorom pre to, ako kvalitná technika môže posunúť hudobný zážitok do novej dimenzie. V tejto ére zvuku, kde výkon stretáva vášeň, nám Hegel ukazuje, že aj v digitálnej dobe môže byť hudba taká autentická a hmatateľná, ako keď sa hrá naživo. Vstúpte do sveta Hegel a objavte nový rozmer posluchu.

Čoskoro v našom štúdiu. Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah