Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Focal Sopra N1 – Svetlý dub

Objavte nové luxusné farebné prevedenie Focal Sopra N1 - Svetlý dub. Perfektná kombinácia technického majstrovstva a estetiky.

Focal, renomovaný francúzsky výrobca hi-fi reproduktorov, sa nikdy nebojí kombinovať technickú excelentnosť s estetickým pôvabom. Pred nedávnom nám ukázali svoj nový krok v tejto filozofii, keď predstavili nové luxusné farebné prevedenia pre svoju osvedčenú modelovú radu Sopra a Utopia.

V rámci týchto noviniek sa modely Sopra N1, Sopra N2 a N3 môžu pochváliť dvoma novými farebnými prevedeniami – svetlým dubom (Light Oak) a tmavým dubom (Black Oak). Tieto farebné variácie nie sú len obyčajným pokusom o osvieženie dizajnu, ale skôr o zjednotenie moderného dizajnu s prírodnými materiálmi.

Nie je žiadnym prekvapením, že sme sa rozhodli obohatiť naše štúdio o tento zvukový skvost. A tak sme sebe, ale aj vám, urobili radosť, keď sme si obstarali regálovku Sopra N1 v prevedení svetlý dub. Nie je to len skvostný prírastok k našej zvukovej kolekcii, ale aj estetický klenot, ktorý okamžite upúta pozornosť každého, kto vstúpi do nášho štúdia. Elegancia svetlého dubu v kombinácii s technickou dokonalosťou, ktorú Focal ponúka, robí z tohto modelu skutočný zvukový a vizuálny zážitok.

Chcete byť v obraze a dozvedieť sa viac o ďalších novinkách a udalostiach? Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah