Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

GMG Power – nová značka v našom portfóliu

Predstavujeme GMG Power, lídra v sieťových filtroch. Pozrite si ich inovatívne produkty, X-BLOCKER a HARMONIC HAMMER 3000P.

Audioreťazec bude hrať len tak dobre ako jeho najslabší článok. A keďže vieme ako je čisté napájanie a sieťová filtrácia dôležitá pre váš výsledný zvuk, hľadali sme to najlepšie na trhu. Podarilo sa nám to a sme radi, že vám môžeme predstaviť novú značku v našom portfóliu – GMG Power.

Spoločnosť GMG Power sa venuje vývoju ohľadom sieťovej filtrácie už viac ako 10 rokov. Na základe týchto dlhoročných skúseností tak vznikajú referenčné sieťové filtre. Už pri samotnom návrhu sa myslí na každý detail a sú navrhnuté podľa najprísnejších kritérií v oblasti elektromagnetickej kompatibility a žiarenia (EMC). Či už sa jedná o konštrukciu, ktorá bola navrhnutá a odladená 3D technológiou. Starostlivo vybrané filtračné súčiastky alebo ide o niekoľkokrát pokovené a pozlátené DPS, vývojári z GMG Power vedia ako dôležitý je každý detail. Výsledkom sú referenčné sieťové filtre najvyššej kvality. Pre tých najnáročnejších je pripravená možnosť prevedenia kompletnej vnútornej kabeláže striebrom a osadením prémiovými kondenzátormi Jantzen a Mundorf.

Ako stručný prehľad produktov uvedieme, že aktuálne v portfóliu GMG Power nájdete dva špičkové filtre. Prvým je X-BLOCKER, ktorý je prvý one-board filter na svete. Je konštruovaný tak, že neobsahuje kabeláž, pretože každý kábel je v zariadení potencionálna anténa pre nežiadúce EMI rušenie. Namiesto toho je použité riešenie ONE-BOARD s 10x silnejšou plátovanou meďou ako majú bežné DPS a ešte potiahnutou vrstvou zlata. Druhým produktom je referenčný pasívny výkonový sieťový filter HARMONIC HAMMER 3000P. Srdcom tohto zariadenia je nehlučný toroidný transformátor s príkonom 3000 W a 8-stupňová filtrácia harmonických zložiek v sieti. Výsledkom je bezkonkurenčná filtrácia bez akejkoľvek straty dynamiky aj pri výkonných monoblokoch.

Oba tieto filtre sú produkty najvyššej svetovej kvality čo naznačujú prvotriedné špičkové technické parametre a potvrdzujú to aj testy a recenzie. Kto by sa chcel dozvedieť viac informácií, vypočuť a otestovať niektorý z filtrov môže nás kontaktovať. Prípadne navštívte stránky výrobcu.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah