Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Jún v znamení Anthem STR

V júni vás pozývame objavit vynikajúce kvality integrovaného zosilňovača Anthem STR. Zažite technológiu a zvuk, ktorý prepisuje pravidlá.

V júni sme pre vás pripravili skutočný zvukový pôžitok. V centre našej pozornosti stojí integrovaný zosilňovač Anthem STR, ktorý osloví nielen svojim elegantným dizajnom, ale predovšetkým výkonom a technológiami na úpravu akustiky miestnosti. Jeho softvér ARC je v oblasti audio technológie považovaný za jeden z najlepších, keď ide o analýzu a optimalizáciu zvukového výkonu v konkrétnom priestore.

Tento zosilňovač nie je len obyčajným prístrojom, je to inovatívna klenotnica technologických riešení, ktoré vám poskytne zvuk taký, aký ste si vždy želali. V kombinácii s reproduktormi z nášho štúdia si vychutnáte autentickú a detailnú zvukovú scenériu.

A ako čerešnička na torte, v tomto mesiaci sme rozšírili naše portfólio o značku GoldenEar. Z ich ponuky by sme vám chceli predstaviť polo-aktívne reproduktory Triton Two+. Hoci o nich zmieňujeme len na okraj, veríme, že si ich nájdu cestu k srdciam mnohých audiofilov.

V júni sa teda môžete tešiť na kombináciu prvotriedneho zosilňovača a špičkových reproduktorov. Navštívte nás a presvedčte sa o kvalite a výkone týchto komponentov na vlastné uši.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah