Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Focal predstavuje dokonalú dvojicu

Objavte dokonalú dvojicu od Focal - ultra high-end slúchadlá Stellia a všestranný slúchadlový zosilňovač Arche. Vychutnajte si vrcholný zvukový zážitok s AUDIOFEEL.

Máme pre vás vzrušujúce novinky od svetoznámej značky Focal. Táto francúzska firma, ktorá sa už roky venuje tvorbe high-end audio zariadení, nás opäť ohromuje svojím majstrovstvom a inováciou. Predstavte si dvojicu, ktorá vytvára dokonalý symbiotický vzťah medzi slúchadlami a zosilňovačom.

Stellia

focal predstavuje dokonalu dvojicu stellia a arche 3

Tieto ultra high-end slúchadlá sú vrcholom technického umenia Focal. Či už ste doma alebo na cestách, Stellia je vaším spoločníkom pre vynikajúci zvukový zážitok. Uzavretá konštrukcia poskytuje dokonalé odhlučnenie, ktoré vám umožní zažiť každý tón a detail v hudbe. Meniče z berýlia, známe svojou výnimočnou rýchlosťou a presnosťou, garantujú čistotu zvuku bez paralely. A hovoriť o Stellii bez zmienky o jej dizajne by bolo nespravodlivé – luxusné prevedenie a absolútny komfort nosenia sú skutočne nezabudnuteľné.

Arche

focal predstavuje dokonalu dvojicu stellia a arche 2

Toto všestranné zariadenie je čistým vyjadrením odbornosti Focal. Slúchadlový zosilňovač Arche, pracujúci v čistej triede A, kombinuje výkon s dokonalosťou. DA prevodník na špičkovej úrovni zaručuje, že každý bit hudby je zachytený s presnosťou. Čo je však najzaujímavejšie, je schopnosť Arche adaptovať sa na rôzne slúchadlá od Focal. S prednastavenými režimami pre Utopiu, Stelliu, Clear, Elegiu a Elear, tento zosilňovač vám poskytne optimálny zvukový výkon pre váš konkrétny model.

Obe tieto skvosty vytvárajú dokonalý pár, určený pre tých, ktorí si vážia kvalitu a výkon. Ponorte sa do sveta vrcholného zvuku s Focal.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky. Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah