Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

EISA AWARDS 2023-2024: Víťazi kategórie hi-fi teraz v našej ponuke

Ponúkame sedem špičkových, víťazných hi-fi produktov EISA AWARDS 2023-2024! Objavte a zakúpte teraz.

EISA, alebo European Imaging and Sound Association, je renomovanou organizáciou, ktorá každoročne udeľuje ocenenia najlepším produktom v oblasti audiovizuálnych technológií. Tento rok sa do súťaže zapojilo niekoľko desiatok výrobcov, ktorí predstavili svoje najnovšie produkty.

Organizácia EISA tento rok pripravila rekordných viac ako 50 webinárov, kde boli prezentované novinky v rôznych oblastiach technológie. Na otestovanie bolo zaslaných viac ako 100 nových produktov a sústredili sme sa hlavne na kategóriu hi-fi, ktorá je nám blízka pri srdci. Za tento rok nám testovanie prinieslo mnoho výziev. Odborníci strávili mesiace v posudzovaní každého detailu týchto produktov. Boli to zdĺhavé diskusie a porovnávania, no nakoniec všetky testy vyústili do procesu hlasovania, ktorý určil špičkové produkty roku.

S hrdosťou môžeme oznámiť, že medzi týmito elita výrobkami ponúkame sedem skvostov v našom porfóliu. Tieto produkty predstavujú vrchol v oblasti hi-fi a prinášajú neuveriteľný zážitok z posluchu.

Z víťazov EISA AWARDS 2023-2024 môžete nájsť v našej ponuke:

Integrovaný zosilovač s DACom a streamerom Hegel H600

Kombinuje precíznosť so silným výkonom a intuitívnym streamovaním. Tento zosilovač nie je len o sile, ale aj o kvalite zvuku, ktorý vás pohltí a postaví do centra vášho hudobného sveta. Hegel H600 je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vysokej kvality zvuk spolu so všestrannými možnosťami streamovania.

eisa awards 2023 2024 hegel h600
CD player Hegel Viking

Pre tých, ktorí hľadajú perfektnú reprodukciu svojich obľúbených CD, je tu CD player Hegel Viking. Toto zariadenie nie je len ďalším CD prehrávačom na trhu. Je určené pre tých, ktorí si chcú vychutnať hudbu v dokonalej kvalite a cenia si precíznosť a čistotu zvuku.

eisa awards 2023 2024 hegel viking

Bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku T+A Solitaire T

Akýkoľvek zvuk, kedykoľvek a kdekoľvek: s bezdrôtovými slúchadlami T+A Solitaire T môžete zažiť neuveriteľný zážitok z posluchu bez rušivých vonkajších vplyvov. Potlačenie hluku zabezpečí, že sa môžete úplne ponoriť do svojej obľúbenej hudby alebo podcastu.

eisa awards 2023 2024 t a solitaire
Otvorené HighEnd slúchadlá Meze Audio 109 PRO

Prémiová kvalita pre prémiový zážitok: Otvorené HighEnd slúchadlá Meze 109 PRO prinášajú neprekonateľnú kvalitu zvuku. Tieto slúchadlá sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú dokonalý posluch bez kompromisov.

eisa awards 2023 2024 meze 109 pro
Nový gramofón Thorens TD 204

Návrat k tradícii s moderným dotykom: Základný gramofón Thorens TD 204 kombinuje klasický dizajn s modernými technológiami, aby vám ponúkol najlepší možný zážitok z vašich vinylových platní.

eisa awards 2023 2024 thorens td 204
Prenosný mobilný DAC iFi Audio GO pod

Kvalitný zvuk na cestách: Prenosný mobilný DAC iFi Audio GO pod je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí si chcú vychutnať skvelý zvuk aj na cestách. Malý, ale výkonný, tento DAC transformuje váš posluch kdekoľvek ste.

eisa awards 2023 2024 ifi go
Streamer iFi Audio NEO Stream

Pripojte sa k svetu nekonečnej hudby: Streamer IFI AUDIO NEO STREAM prináša svet online hudobných služieb priamo do vášho obývania. S týmto zariadením môžete objaviť nové skladby a albumy tak ľahko, ako nikdy predtým.

eisa awards 2023 2024 ifi neostream

V našom štúdiu si zakladáme na kvalite a preto vyberáme pre vás to najlepšie. Výrobky ocenené EISA AWARDS svedčia o našom odhodlaní ponúknuť vám len špičkové produkty na trhu. Navštívte nás a presvedčte sa sami o ich výnimočnosti.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah