Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Overture O306F – nový model v rade Overture

AudioSolutions predstavuje Overture O306F: 70 kg, unikátny dizajn a exkluzívne farby. Objavte nový štandard!

AudioSolutions uvádza na trh najväčšieho člena v rade Overture – Overture O306F. Generálny riaditeľ spoločnosti hovorí, že: „Tento model je nevyhnutný pre celé portfólio AudioSolutions, pretože predtým sme nemali veľký reproduktor v rade Overture (ako to máme v modeli Figaro L v sérii Figaro). Takže zákazníci, ktorí by buď chceli minúť menej za veľký reproduktor, alebo chcú mať vo svojich veľkých miestnostiach väčší reproduktor ako O305F (veľkosť ekvivalentná Figaro M), čelia problému – buď musia minúť podstatne viac za Figaro L od Overture, alebo si musia vybrať reproduktor s menšou veľkosťou. Nič z toho nie je dobrá voľba, preto sme sa rozhodli pridať najzákladnejší reproduktor v našom sortimente O306F, ktorý je svojou veľkosťou a veľkosťou meniča ekvivalentný k Figaro L”.

Overture O306F zdieľa rovnakú štruktúru a technológie ozvučnice ako všetky ostatné modely Overture, jeden z najpôsobivejších systémov „Cabinet-in-a-Cabinet“ a váži neuveriteľných 70 kg na JEDEN reproduktor. „Pravdepodobne najťažší reproduktor v tejto cenovej kategórii“ – hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Gediminas Gaidelis.

Kľúčové vlastnosti:

 1. Nový model v rade Overture od AudioSolutions.
 2. Impozantná hmotnosť 70 kg na reproduktor.
 3. Unikátny systém „Cabinet-in-a-Cabinet“.
 4. Nové farby s obmedzenou dostupnosťou.
 5. Citlivosť 91,5 dB @ 2,83 V 1 m.
 6. Nominálny výkon 250 W rms.
 7. Cena ovplyvnená výberom povrchového prevedenia a farby.

Nové farby:

„S pridaním nového modelu sme uviedli na trh nové farby, z ktorých jedna mení starú farbu – Dub na Zebrano. Ďalšie štyri farby sú prísne obmedzené a budú ponúkané len do 1. septembra po 40 párov každého modelu. Podľa toho, čo nastane skôr. Štyri limitované farby zahŕňajú Bianco (biele drevo), White Mahogany (kombinácia bielej prednej a mahagónovej strany), Black Mahogany (kombinácia čiernej prednej a mahagónovej strany) a Matured Oak, jedna z klasík AudioSolution, ktorá sa prvýkrát objavila v reproduktoroch série Overture mk2.

Základná cena pre Overture O306F je 5500-6100Eur za pár v závislosti od regiónu. Povrchová úprava dreva pridá 10 % k základnej cene a limitované farby pridajú 20 % k základnej cene.

Technické parametre:

 • Rozmery (VxŠxH): 1150 mm x 301 mm (525 mm s nohami) x 507 mm
 • Hmotnosť: 70 kg
 • Prepravná hmotnosť: 75 kg
 • Citlivosť : 91,5 dB @ 2,83 V 1 m
 • Nominálny výkon: 250 W rms
 • Maximálny odobratý výkon: 500 W
 • Impedancia: nominálna 4,0 ohmy
 • Deliaca frekvencia: 500 Hz; 3000 Hz
 • Frekvenčná odozva (prostredie v miestnosti): 29-26000 Hz

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah