Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Focal Aria Evo X: nová éra hi-fi zážitku s francúzskym šarmom

Spoznajte revolučnú sériu Aria Evo X od Focal – perfektný mix francúzskej elegancie, inovatívnych technológií a špičkovej akustickej kvality. Objavte nové modely a farby v našom exkluzívnom prehľade.

Desať rokov po uvedení radu Aria 900, s hrdosťou predstavujeme novú líniu reproduktorov Aria Evo X. Francúzske umenie, technologický pokrok, elegantný dizajn a nové povrchové úpravy… Aria Evo X pokračuje v písaní legendy radu reproduktorov, ktorá je všeobecne uznávaná pre svoje vynikajúce výkony. Je ideálna na zažívanie zvuku Focal a na počúvanie vašich obľúbených hudobných skladieb a filmov doma.

Nové farby

Okrem technologických inovácií prináša Aria Evo X aj svieži estetický vánok do sveta hi-fi. Nová séria je dostupná v troch farebných prevedeniach:

  • Prime Walnut (orech)
  • Moss Green High Gloss (zelený mach)
  • Black High Gloss (čierny lak)
focal Aria evo x farby

Tieto nové možnosti umožňujú Aria Evo X reproduktorom nielen znieť vynikajúco, ale aj vynikať v akomkoľvek interiéri.

Modely Radu Aria Evo X

Rada Aria Evo X od Focal sa skladá z viacerých modelov, každý s jedinečnými vlastnosťami, aby vyhovoval rôznym potrebám audiofilov. Modely zahrňujú:

1. Aria Evo X N°1

Aria Evo X N°1, kompaktný 2-pásmový policový reproduktor, kombinuje bohatý a prirodzený zvuk s vysokou kvalitou Flax membrány a precíznou výškovou jednotkou TAM, čím stanovuje nový štandard v kvalite zvuku v svojej cenovej kategórii.

2. Aria Evo X N°2

Aria Evo X N°2, dokonalý 3-pásmový stĺpový reproduktor, zaručuje s technológiou Focal presný a čistý zvuk, ideálny pre hlboké a emotívne hudobné zážitky v akomkoľvek štýle.

3. Aria Evo X N°3

Aria Evo X N°3, kompaktný 3-pásmový podlahový reproduktor, exceluje troma basovými meničmi, poskytujúc oproti N°2 výrazné basy a prirodzený zvuk, a stanovuje tak nový štandard pre milovníkov hudby a filmov.

4. Aria Evo X N°4

Aria Evo X N°4, s hliníkovo-magneziovým TAM výškovým reproduktorom, dvoma 21 cm basákmi a Flax stredovým reproduktorom, prináša autentický a optimálny zvuk v elegantnom dizajne, ktorý sa dokonale hodí do každého interiéru.

5. Aria Evo X Center

Aria Evo X Center, 2-pásmový centrálny reproduktor, je dokonale zladený so všetkými stĺpovými reproduktormi radu Aria Evo X pre výkonné domáce kino, poskytujúc jednotný a koherentný zvuk s vysokou transparentnosťou a jasnosťou hlasov vďaka Flax membráne reproduktorov.

6. Aria SR 900

Aria SR 900, bipolárny 2-pásmový surround reproduktor, kombinuje akustické vlastnosti reproduktorov Aria s dvomi 13 cm meničmi s Flax membránami pre neutrálny stredový rozsah a bohaté basy, a dvoma TNF tweetermi od Focal pre jemné a definované výšky, ideálny pre vytvorenie pôsobivého 5.1 domáceho kina.

nova seria focal aria sr 900

7. Aria S 900

Špeciálne navrhnuté stojany pre Aria Evo X N°1 poskytujú elegantnú a stabilnú podporu s integrovaným káblovým vedením a sú doplnené o lesklú čiernu základňu z tvrdeného skla.

nova seria focal aria s 900

Každý z týchto modelov je navrhnutý s ohľadom na rôzne požiadavky a preferencie poslucháčov, či už ide o malé miestnosti alebo veľké posluchové priestory. Objavte s nami svet vysoko kvalitného zvuku a nechajte sa unášať najnovšími trendmi v high-end audio technológiách.

Sledujte náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie exkluzívne novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah