Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Otváracie hodiny počas zimnej prestávky a poďakovanie

Pridajte sa k nám na začiatok roka 2024. Naše hi-fi štúdio otvára 8. januára, pripravené na zdieľanie jedinečných zvukových zážitkov.

Vážení priaznivci Hi-fi,

blížime sa k záveru roku 2023. Chceme vás informovať o našich otváracích hodinách a zároveň vyjadriť vďaku všetkým našim zákazníkom a spolupracovníkom za ich podporu v uplynulom roku.

Otváracie hodiny

Naše štúdio bude dočasne zatvorené od 23. decembra 2023 do 7. januára 2024. S očakávaním a nadšením sa tešíme na vašu návštevu znovu 8. januára 2024. Ako nás ale poznáte, budeme jedným očkom pozerať či sa niečo nedeje. Takže ak by ste mali otázky, kľudne nám ich napíšte.

Vďaka našim zákazníkom a spolupracovníkom

Chceme vyjadriť našu hlbokú vďaku za lojalitu, dôveru a podporu, ktorú ste nám, naši vážení zákazníci a spolupracovníci, preukázali v roku 2023. Vaše nadšenie a oddanosť sú pre nás neustálym zdrojom inšpirácie a motivácie.

Pred nami stojí rok plný nových zvukových dobrodružstiev, ktoré sa už nemôžeme dočkať zdieľať s vami. Prajeme vám hlavne pohodový záver roka a tešíme sa na vzájomné stretnutia v našom štúdiu v roku 2024.

Sledujte naďalej náš blog a ostaňte s nami v kontakte pre ďalšie novinky z oblasti high-end audio techniky.

Váš tím AUDIOFEEL

Páči sa vám článok? Zdieľaj priateľom.

Pridaj komentár

Obsah