Monitor Audio v AUDIOFEEL

Prinášame vám novú značku. Už viac ako 40 rokov na trhu pôsobí tradičná Britská spoločnosť Monitor Audio. Teraz sa môžete o jej vysokokvalitnom zvuku presvedčiť osobne v našom štúdiu.

silver50_ls_walnut_on_shelf-2.jpg

Silná trojka od Focal

Tak ako stále aj tento týždeň sme pre vás pripravili nejaké novinky pre potešenie vašich zmyslov. Tentoraz je to trojica slúchadiel od Focal. A to Elear, Elegia a Clear. Neváhajte a príďte vyskúšať, kým ich tu máme pokope. Zásoby sa pomaly míňajú.

Najnovší integrovaný silák Hegel H590

A MASTER at musicality. The COMMANDER of any set of loudspeakers. Aj takto by sa dalo jednou vetou zhrnúť charakter tejto novinky v rade integrovaných zosilňovačov zančky Hegel. Model H590 je ultimatívny high-end integrovaný zosilňovač, ktorý používa najnovšie technológie SoundEngine2, Apple AirPlay®, DSD, DA prevodník, MQA…

V našom štúdiu pripravený spolu s ostatnými bratmi H90, Röst a H190.

High-End v Košiciach

V našom štúdiu sme pre vás pripravili jedinečnú možnosť vypočuť si komponenty, ktoré v týchto končinách ešte možné si vypočuť nebolo. A možno už ani nebude.

Ide o časovo limitovanú akciu do konca mesiaca.

Tešíme sa na vás.

Vecičky, ktoré potešia každého vinylového nadšenca

Prinášame vám funkčnosť a estetiku v jednom. V našom portfóliu si odteraz môžete nájsť doplnky pre vinylové platne, ktoré sú praktické, funkčné, pohodlne sa používajú a zároveň polahodiu vášmu oku.

Vďaka týmto držiakom si môžete konečne položiť práve prehrávanú LP dosku tak aby umocnila pocit z hudby a skrášlila váš interiér. Alebo si zorganizujte svoju zbierku pomocou organizérov podľa žánru alebo abecedne podľa interpreta či albumu. Tak isto máte teraz možnosť si kreatívne vytvoriť vkusne, esteticky a prakticky nástenné obrazy, ktoré môžete dynamicky meniť podľa nálady. Keď ich dáte niekoľko vedľa seba, vznikne vám celá vinylová stena a súčasne úložný priestor pre vašu rozrastajúcu sa zbierku LP-éčok.