High-End v Košiciach

V našom štúdiu sme pre vás pripravili jedinečnú možnosť vypočuť si komponenty, ktoré v týchto končinách ešte možné si vypočuť nebolo. A možno už ani nebude.

Ide o časovo limitovanú akciu do konca mesiaca.

Tešíme sa na vás.

Vecičky, ktoré potešia každého vinylového nadšenca

Prinášame vám funkčnosť a estetiku v jednom. V našom portfóliu si odteraz môžete nájsť doplnky pre vinylové platne, ktoré sú praktické, funkčné, pohodlne sa používajú a zároveň polahodiu vášmu oku.

Vďaka týmto držiakom si môžete konečne položiť práve prehrávanú LP dosku tak aby umocnila pocit z hudby a skrášlila váš interiér. Alebo si zorganizujte svoju zbierku pomocou organizérov podľa žánru alebo abecedne podľa interpreta či albumu. Tak isto máte teraz možnosť si kreatívne vytvoriť vkusne, esteticky a prakticky nástenné obrazy, ktoré môžete dynamicky meniť podľa nálady. Keď ich dáte niekoľko vedľa seba, vznikne vám celá vinylová stena a súčasne úložný priestor pre vašu rozrastajúcu sa zbierku LP-éčok.

Audio Streamer pre každú aparatúru

Audio streamer IEAST STREAM PRO M30 s ktorým získa vaša stará dobrá zostava DA prevodník alebo vám umožní sa pripojiť k stremovacím službám (Spotify, Tidal, Quobuz...), HDD, NASu a pod.

Máte napr. 20 ročnú zostavu a chceli by ste skúsiť niektorú streamingovú službu ako napr. Spotify, Tidal, Quobuz a iné? Tak aby ste nemuseli meniť žiaden z vašich súčasných komponentov? Žiaden problém. iEAST vám to umožní. Pripojíte streamer na internet cez LAN alebo Wifi a pomocou analógového výstupu cez RCA(Cinch) ho jednoducho pripojíte do vašej aparatúry a môžete si užívať.

Máte high-endovú zostavu ale tá nedisponuje streamingovým modulom? Tak isto žiaden problém. Pripojte streamer iEAST na sieť a pomocou SPDIF optiky ho pripojte do vášho DA prevodníka. Získate takmer neobmedzený prístup k hudbe pri zachovaní kvality aká vám poskytuje vaša špičková aparatúra.

Máte na HDD disku, NAS servery alebo flash karte svoju obľúbenú hudbu? Aj to sa dá. Jednoducho pripojíte zdroj hudby cez USB na streamer a môžete počúvať. 

Ovládanie je cez výbornú stabilnú aplikáciu iEAST Play pre iOS a Android. iTunes pre Mac a Windows PC. Samozrejme DLNA, Airplay, Spotify, Qplay, Multiroom...

Špičkové prenosky Goldring u nás v predaji

Dlho sme vyberali kým sme našli to najlepšie. Vynikajúce prenosky od tých najlacnejších po tie najdrahšie.

Špecializovaný kolektív firmy Goldring tvoria inžinieri, návrhári a remeselníci s desiatkami rokov skúseností v oblasti návrhu a výroby produktov s použitím najmodernejších materiálov a technológií. Každý nový výrobok zabezpečuje rozšírenie hraníc kvality vyhotovenia a dizajnu výrobku. Patrí k stabilným lídrom svetovej výroby vysokokvalitných gramofónových prenosiek s neustálym vývojom a rozširovaním zákazníckych služieb.

AUDIOFEEL na ShowCase 2018 - Hev Het Fest

Sklenený pavilón Foxtrot v areáli Kasární/Kulturparku sa premení na špeciálnu posluchovú miestnosť so špičkovou hudobnou aparatúrou, na ktorej počúvať hudobné diela je jednoducho pastva pre uši audiofilov.

Každý deň od 15. hodiny je naplánovaná prednáška o rôznych typoch hudobných nosičov, ich porovnaní, príprave a masteringu. David Kollar a Arve Henriksen zase porozprávajú ako pracujú so zvukom pri nahrávaní v hudobných štúdiách. Zvukoví nadšenci sa potom až do 20. hodiny budú môcť s nami porozprávať či poradiť.

Štúdiu bude počas týchto dní zatvorené. Vidíme sa na festivale.